#

Buradasınız: Ana sayfa > Hizmet Sozlesmesi

Hizmet Sözlesmesi;

Bu Sözleşme Firmamızdan Hizmet Alan Tüm Müşterilerimiz İçin Geçerlidir..

Bu sözleşme, Fox Teknoloji müşteriye hosting servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Fox Teknoloji, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

Taraflar

FoxTeknoloji İnternet Hizmetleri Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "Fox Teknoloji" ( ZEYNEL AKBAŞ ) olarak anılacaktır. Adres: Mecidiye Mah.Adana Cad Tavşanlı Sok.32/1 Sultanbeyli İSTANBUL

Müşteri: Bu sözleşmeyi, Fox Teknoloji online hosting satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ Müşteri'nin Fox Teknoloji web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

BİLDİRİMLER

Fox Teknoloji, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Fox Teknoloji'nin bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Fox Teknoloji müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Firmamıza hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

b>Fox Teknoloji'nin SAĞLAYACAĞI SERVİSLER

Fox Teknoloji, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya havale yolu peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

ÜCRETLER VE ÖDEME

Müşteri, Fox Teknoloji hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

Fox Teknoloji, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Fox Teknoloji her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Fox Teknoloji web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Fox Teknoloji servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 işgünü önceden, yıllık hesap planlarında 15 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Fox Teknoloji'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir.

Fox Teknoloji, müşteriden tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

Web hosting hesaplarının yedeklenmesi her Pazar günü yapılmaktadır. Tekrar, tekrar yapılan yedeklemeler daha önceki yedeklerin üzerine yazılır, yedekleri sadece bir hafta tutabiliriz. Yedekleme otomasyon sistemi tarafından otomatik olarak yapılmakta, nezaketen sunulan bir hizmet olarak size verilmektedir. Hesabınızla ilgili verilerinizden hayal edilebilecek hiçbir nedenle sorumlu değildir. Müşteriler yedeklerini kendileri saklama ve muhafaza etmekle sorumludur.

FoxTeknoloji SINIRLI SORUMLULUĞU

FoxTeknoloji MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI SARF EDECEKTİR. BUNUNLA BERABER, FoxTeknoloji SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA FoxTeknoloji SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.

FOX TEKNOLOJİ KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak, Fox Teknoloji kayıtları geçerli sayılacaktır.

MÜŞTERİ'NİN HAKLARININ DEVRİ

Müşteri, bu sözleşme kapsamındaki servislerini müşteri panelinden Fox Teknoloji onayı olmadan devredebilir.Devir işleminden kaynaklanabilecek anlaşmazlıklardan Fox Teknoloji hiçbir şekilde sorumlu değildir.

SÖZLEŞMENİN SONLANMASI

Fox Teknoloji Hizmeti Kötüye Kullanıldığı (Shell Vb. Barındırırak Kullanımlar) zaman uyarısız kapatılır.FoxTeknoloji, müşteriye 1 işgünü önceden yazılı yada sözlü bildirim yaparak bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.

Spamlar konusunda hassaslık göstermektedir.Müsterimiz spam mail gönderimi yaptıkları taktirde Fox Teknoloji tarafından uyarı yapılır.Uyarı sonunda tekrar gönderime devam ederse almış olduğu hizmet kalıcı olarak sonlandırılır vede tekrar hizmet verilmez.Ayrıca Fox Teknoloji sunucuları bu spam mail gönderiminden kaynaklı olarak sunucuların kullanmış olduğu ip adresleri black liste girmesi durumunda ortaya gelecek maddi hasar müşteriye açık fatura olarak gönderileceği ve yedi iş günü ödeme süresi verileceği vede gönderilen faturanın ödenmemesi durumunda noter aracılığı ile ihtar gönderileceği noter masrafı vs. masrafların müşteriye yansıtılacağı devamı olarak adli makamlarda açılacak her türlü alacak davası icra haciz masrafı müşteriye yansıtılacağı iş bu bu sözzleşme ile müşteri firmamızdan hizmet aldığında bu sözlesmeyi kabul etmiş sayılacaktır.

Bu durumda, müşterinin Fox Teknoloji'ye ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilmez.

SERVİS KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Fox Teknoloji Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Fox Teknoloji Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, Fox Teknoloji hizmet sözlesmesi web sayfasında yayınlanmaktadır.

Geri İade Koşulları

-Tüm paketlerimizde sebep belirtmeden 7 gün boyunca geri iade talebinde bulunabilirsiniz.

-Kampanyalı Paketler, Vps, Vds, Dedicated Sunucular, Alan Adı Tescil hizmetlerinde GERİ İADE TALEBİNDE BULUNULAMAZ.

-Telekominikasyom tarafından kapatma kararı alınan hesap hizmetlerinde GERİ İADE TALEBİNDE BULUNULAMAZ.

-Oyun Sunucuları paketlerinde GERİ İADE TALEBİNDE BULUNULAMAZ *Geri İade Talebi oluşturulduktan sonra hizmet bedeli hesaplanır ve kalan ücret belirtilen banka hesabına 15 iş günü içerisinde aktarılır.

ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Fox Teknoloji http://www.hostingsatinal.net.tr/ adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Fox Teknoloji servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Yerel Mahkemeler yetkilidir.

Online Destek

Yardıma mı ihtiyacın var ? Hemen bildirim Gönder

Bizi Tercih edenler

Kampanyalar

Dell R510 Kampanyası Kirala Senin Olsun
Copyright © 2022. Tüm hakları Hostingsatinal Internet Hizmetleri a aittir. İzinsiz kullanılamaz.