#

Buradasınız: Ana sayfa > Windows Web Hosting

Hizmet Sözlesmesi;

Bu Hizmet Sözleşmesi alışveriş yapan tüm müşterilerimiz içindir..

Bu sözleşme, Fox Teknoloji müşteriye hosting servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Fox Teknoloji, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

Taraflar

FoxTeknoloji İnternet Hizmetleri Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca "Fox Teknoloji" olarak anılacaktır. Adres: Orhan Veli Kanık Cad FOX PLAZA Silifke/Mersin

Müşteri: Bu sözleşmeyi, Fox Teknoloji online hosting satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ Müşteri'nin Fox Teknoloji web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

BİLDİRİMLER

Fox Teknoloji, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Fox Teknoloji'nin bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Fox Teknoloji müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Firmamıza hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

b>Fox Teknoloji'nin SAĞLAYACAĞI SERVİSLER

Fox Teknoloji, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından veya havale yolu peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

ÜCRETLER VE ÖDEME

Müşteri, Fox Teknoloji hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

Fox Teknoloji, servis ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Fox Teknoloji her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Fox Teknoloji web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin Fox Teknoloji servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 işgünü önceden, yıllık hesap planlarında 15 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Fox Teknoloji'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, Fox Teknoloji, müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Sözleşmenin sona erdiği tarihte, müşterinin Fox Teknoloji'ye olan borçları, sonlanma tarihinde kredi kartı hesabından tahsil edilecektir. Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda, müşteriye ait Fox Teknoloji'de bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir.

Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, Firmamıza tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi kartının son kullanma tarihinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi Fox Teknoloji'ye iletecektir.

Fox Teknoloji, müşterinin kredi kartı hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

Fox Teknoloji, müşterinin tercih ettiği durumlarda yada talebi üzerine, servislerin bağlı bulunduğu alan adı ile ilgili yenileme işlemlerini gerçekleştirerek, ilgili ücretlerin tahsilatını kredi kartı hesabından gerçekleştirecektir.

FoxTeknoloji SINIRLI SORUMLULUĞU

FoxTeknoloji MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI SARF EDECEKTİR. BUNUNLA BERABER, FoxTeknoloji SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA FoxTeknoloji SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.

FOX TEKNOLOJİ KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak, Fox Teknoloji kayıtları geçerli sayılacaktır.

MÜŞTERİ'NİN HAKLARININ DEVRİ

Müşteri, bu sözleşme kapsamındaki servislerini müşteri panelinden Fox Teknoloji onayı olmadan devredebilir.Devir işleminden kaynaklanabilecek anlaşmazlıklardan Fox Teknoloji hiçbir şekilde sorumlu değildir.

SÖZLEŞMENİN SONLANMASI

Fox Teknoloji Hizmeti Kötüye Kullanıldığı (Shell Vb. Barındırırak Kullanımlar) zaman uyarısız kapatılır.FoxTeknoloji, müşteriye 1 işgünü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir.

Spamlar konusunda hassaslık göstermektedir.Müsterimiz spam mail gönderimi yaptıkları taktirde Fox Teknoloji tarafından 3 defa uyarı yapılır.3 uyarı sonunda tekrar gönderime devam ederse almış olduğu hizmet kalıcı olarak sonlandırılır vede tekrar hizmet verilmez.

Bu durumda, müşterinin Fox Teknoloji'ye ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilmez. Müşterinin bu sözleşmede veya Fox Teknoloji Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, Fox Teknoloji, müşteriye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşterinin kredi kartından servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, Fox Teknoloji sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, 5 işgünü önceden haber vermek şartı ile, Fox Teknoloji'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandırabilir.

SERVİS KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Fox Teknoloji Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Fox Teknoloji Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, Fox Teknoloji hizmet sözlesmesi web sayfasında yayınlanmaktadır.

ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Fox Teknoloji http://www.foxteknoloji.net adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Fox Teknoloji servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Yerel Mahkemeler yetkilidir.

Online Destek

Yardıma mı ihtiyacın var ? Hemen bildirim Gönder

Bizi Tercih edenler

Kampanyalar

Dell R510 Kampanyası Kirala Senin Olsun
Copyright © 2022. Tüm hakları Hostingsatinal Internet Hizmetleri a aittir. İzinsiz kullanılamaz.